Logistické Akce

Zde jsme pro Vás připravili seznam zajímavých logistických akcí , které pořádá buď přímo Komora logistických auditorů nebo někerý z jejich členů či spřátelených společností. Pořádáte akci, která zde chybí? Dejte nám o ní vědět.

16. 11. 2016

POKA YOKE - ZAJIŠTĚNÍ NULOVÝCH VAD

autor: Ing. Petr Jalůvka, DYNAMIC FUTURE s.r.o.

2 SIMULAČNÍ HRY | 2 LEKTOŘI | SOUČÁST LEAN TOUR PODZIM 2016

Jaké existují druhy chyb? Jaké jsou zdroje vad? Jaké jsou základní postupy zabránění vadám? Ukážeme vám, jak vady rozpoznávat a hlavně je efektivně odstraňovat i díky metodice Poka-Yoke a ukážeme si best practices v rámci metodiky Poka Yoke.

24. 02. 2016

EFEKTIVNÍ PRACOVIŠTĚ DÍKY METODĚ 5S

autor: Ing. Petr Jalůvka, DYNAMIC FUTURE s.r.o.

Naším cílem je ukázat vám cestu, jak proměnit vaše pracoviště na efektivní a kompaktní jednotky, které nejenže usnadňují práci vašim zaměstnancům, jsou šetrnější k jejich zdraví, ale zároveň umožňují zvýšit efektivitu práce.

09. 03. 2016

EFEKTIVNÍ LAYOUT

autor: Ing. Petr Jalůvka, DYNAMIC FUTURE s.r.o.

výrobní buňky - interaktivní trénink

TVORBA LAY-OUTU VÝROBY, SKLADU, KANCELÁŘE ČI JINÝCH PROCESNĚ ORIENTOVANÝCH PRACOVIŠŤ OVLIVŇUJE ZÁSADNÍM ZPŮSOBEM EFEKTIVNOST PROCESU A MŮŽE CHYTŘE PODPOŘIT TOK MATERIÁLU, PRODUKTIVITU PRÁCE A KOMUNIKACI NA PRACOVIŠTI.

02. 11. 2016

VÝROBNÍ BUŇKY V MAGNA BOHEMIA

autor: Ing. Petr Jalůvka, DYNAMIC FUTURE s.r.o.

INTERAKTIVNÍ TRÉNINK

 2 SIMULAČNÍ HRY | 2 LEKTOŘI | SOUČÁST LEAN TOUR PODZIM 2016 | EXKURZE

TVORBA LAY-OUTU VÝROBY, SKLADU, KANCELÁŘE ČI JINÝCH PROCESNĚ ORIENTOVANÝCH PRACOVIŠŤ OVLIVŇUJE ZÁSADNÍM ZPŮSOBEM EFEKTIVNOST PROCESU A MŮŽE CHYTŘE PODPOŘIT TOK MATERIÁLU, PRODUKTIVITU PRÁCE A KOMUNIKACI NA PRACOVIŠTI. NA NAŠEM TRÉNINKU  BUDETE MÍT JEDINEČNOU MOŽNOST NAUČIT se tvořit efektivní LAY-OUT PRACOVIŠTĚ INTERAKTIVNÍ FORMOU. A POCHOPIT PŘI TOM, JAK TUTO ZNALOST APLIKOVAT V PRAXI.

30. 11. 2016

SHOPFLOOR MANAGEMENT V MANN + HUMMEL

autor: Ing. Petr Jalůvka, DYNAMIC FUTURE s.r.o.

INTERAKTIVNÍ TRÉNINK

Simulační hra | 2 lektoři | součást LEAN tour podzim 2016 | Exkurze

ŘÍZENÍ VÝROBY JE NELEHKÁ DISCIPLÍNA PLNÁ NEČEKANÝCH ZVRATŮ, PŘEKVAPENÍ A NEUSTÁLÉHO OPERATIVNÍHO ZMATKU A OPAKUJÍCÍCH SE PROBLÉMŮ. JE ALE NUTNÉ, ABYCHOM VÝROBU ŘÍDILI TÍMTO ZPŮSOBEM? NEEXISTUJE ZPŮSOB, JAK DO TÉTO OBLASTI VNÉST NĚJAKÝ ŘÁD A EFEKTIVITU? ODPOVĚĎ SE SKRÝVÁ POD POJMEM SHOPFLOOR MANAGEMENT.