Společně to zvládneme - odborníci z KLA podávají pomocnou ruku

Logistické profesionály, sdružené v Komoře logistických auditorů, nenechává aktuální situace v naší společnosti v klidu a nabízíme Vám tímto pomocnou ruku.

Jsme připraveni nabídnout nejen poradenské, ale i koordinační či jiné služby pro optimalizaci, nebo někdy resuscitaci logistických procesů napříč jednotlivými obory

Zkusme si společně odpovědět na následující otázky:

  1. Paralyzovala Vás aktuální situace nebo Vaše činnosti zásadně ovlivnila? Ozvěte se nám, můžeme spolu hledat cestu ke snížení negativních dopadů.
  2. Našli jste řešení a východiska ve Vašem oboru? Prosíme, ozvěte se nám a třeba pomůžeme společně i ostatním.
  3. Chcete přispět svými zkušenostmi v oboru a zároveň hledáte nezávislou platformu pro sdílení takových zkušenosti? Budeme rádi, když touto platformou budeme my a těšíme se na spolupráci s Vámi.

Jako primární vodítko, nikoliv universální návod, předkládáme dva pohledy na celou situaci. 

Prvním, je úplně nejzákladnější identifikační matice.


Druhý materiál, který naleznete na konci článku, už je přeci jen obsáhlejší, ale můžete ho použít pro základní orientaci v jednotlivých klíčových firemních oblastech, je to jen na Vás.

 

Ještě jedno důležité sdělení, přestože nám to aktuální situace nedovoluje, ba co více zakazuje, hledáme intenzivně způsob, jak uskutečnit letošní Profesní setkání logistiků, protože jsme přesvědčeni, že můžeme společně a velmi efektivně vydiskutovat a najít různé scénáře a východiska. 

 

Co vy na to? Připojíte se 14. a 15. května 2020 k nám? Profesní setkání logistiků 2020 BUDE! Podoba, forma, kolik nás bude apod., to ještě ladíme, ale určitě se na Vás těšíme!!

Rada Komory logistických auditorů

 

zpět na seznam článků


Související členové