MK Invest s.r.o. - optimalizace skladové logistiky a nastavení reportingu

Rok zpracování: 2017

Odvětví: Potravinářský průmysl

O společnosti:

Společnost M. K. INVEST GROUP s.r.o. vznikla v roce 2002 jako obchodní společnost na poli maloobchodu a velkoobchodu s potravinami. Jde o dynamicky se rozvíjející se firmu s meziročními nárůsty v obratech i komplexnosti portfolia.  Hlavní podstatou činnosti společnosti je maloobchodní a velkoobchodní prodej potravinářských produktů v ČR a zahraničí.

Obchodní strategií je partnerství s nadnárodními maloobchodními řetězci v České a Slovenské republice, Anglii, Německu, Polsku a Maďarsku. Stěžejní obchodní komoditou, na kterou se společnost zaměřuje, jsou cukrovinky a sladké pekárenské produkty fresh food i frozzen. MK Invest obchodně zastupuje tyto značky: Marlenka, Banketgroep, Dulcesol, Poppies, Patisserie, Doma, Karg, Derpan, La Boulangere.

Cíle projektu:

Cílem projektu byla optimalizace skladových procesů se zaměřením na zvýšení jejich flexibility a bezpečnosti pro zajištění budoucího růstu společnosti. Zároveň definice souboru reportingu, který zajistí efektivní monitoring výkonnosti logistických procesů společnosti.

Řešení:

Na základě detailního rozboru vstupních dat a diskuse s uživateli logistických procesů ve společnosti je zpracován a postupně realizován program změn v oblasti logistiky a zaváděn přehledný monitoring výkonnosti logistických procesů.

zpět na případové studie


Související členové