16.05.2024, SPA Hotel Lanterna, Velké Karlovice

Profesní setkání logistiků 2024

Vstupní téma Nová role člověka v logistice v překotném světě deglobalizace a umělé inteligence
Termín konání 16. 05. 2024 - 17. 05. 2024
Místo konání SPA Hotel Lanterna, Velké Karlovice
Odborný garant Petr Jaluvka, prezident KLA
Cena akce 5700 Kč

Program Profesního setkání logistiků 2024


Správné a rychlé rozhodování - to je to, oč tu běží

Jana Pelcová, Certifikovaná transformativní koučka a lektorka Psychology of Mind

Nestabilní prostředí, rychlé změny, nepředvídatelné okolnosti, neustálý tlak a velký stres - tohle je každodenní realita v logistice.
Jak to všechno zvládnout a přitom se nezbláznit?
Přijďte odhalit tajemství lidské mysli, porozumět tomu, jak fungujeme, a objevit jednoduchost rozhodování. Získáte tak možnost zařadit klid a tvořivou pohodu do všech svých dalších dnů.

Jana Pelcová je certifikovaná transformativní koučka a lektorka Psychology of Mind se věnuje obchodu, vedení a řízení lidí v různých odvětvích přes čtvrt století. Víc než 20 let tyto své zkušenosti předává i ostatním. Specializuje se na koučování manažerů a obchodníků v jejich přirozeném prostředí a získanými poznatky pak obohacuje i své vzdělávací semináře. Ty bývají velmi praktické, navíc hravé, interaktivní a plné humoru.
Pokud se nechcete jen naučit další dočasně účinnou techniku, ale objevit principy, jakými fungujeme v obchodě, při vedení a řízení lidí nebo i v běžném životě, jsou právě setkání s Janou Pelcovou pro vás to pravé.
https://www.linkedin.com/in/jana-pelcová/


Jak objevit příležitosti pro AI ve vaší firmě

Václav Adamec
Business Operations Director Gaussalgo.com

Co je AI, jak funguje, co (ne)umí a kde hledat příležitosti pro její využití právě u vás ve firmě? Zjištěte více o technologii, kterou mediální prostor redukoval na ChatGPT, ale ve skutečnosti nabízí mnohem širší využití v různých průmyslových odvětvích. Segmentace, augmentace, strojové vidění - to je jen část výčtu schopností, kterými dnes umělá inteligence disponuje, a které mohou právě pro vaši firmu znamenat klíčovou konkurenční výhodu, pokud je budete umět správně a včas použít.
 
Václav Adamec, obchodní ředitel české společnosti Gauss Algorithmic, sbíral své pracovní zkušenosti ve veřejném, soukromém i neziskovém sektoru. Své znalosti z výrobního průmyslu, chytrých měst, energetiky, výzkumných a dotačních projektů využívá neustále i v posledních 6 letech, které tráví v oblasti AI a datové analytiky. Gauss Algorithmic od svého založení v roce 2013 získala důvěru více než 30 globálních organizací a za posledních 6 let firma také obdržela 5 ocenění za inovace.
 

Jak vybudovat odolný dodavatelský řetězec v době turbulentních změn? Nejlepší praxe automobilového průmyslu

prof. Ing. Radim Lenort, Ph.D.
vedoucí katedry řízení výroby, logistiky a kvality, Škoda Auto Vysoká škola

Přednáška nabídne strategický rámec tzv. odolných kompetencí, jejichž vybudováním může čelit logistika a dodavatelský řetězec stále častěji se objevujícím krizím a neočekávaným událostem. Strategický rámec vznikl na základě úzké spolupráce expertů Škoda Auto Vysoké školy o.p.s. a útvaru Logistiky značky Škoda Auto a.s.


Bez logistiky

Ing. Miroslav Pechánek
ředitel logistiky, TAWESCO s.r.o.

Krátké zamyšlení nad potřebou logistiky ve výrobní společnosti a tvorbou logistického oddělení od začátku ve společnosti Tawesco s.r.o.

 


Pozor - v ceně není zahrnuto ubytování. Každý účastník si ubytování zařizuje sám. Pro zájemce o ubytování v hotelu Lanterna je připravena speciální cena, proto neváhejte o ni zažádat. rezervace prosím řešte telefonicky s recepcí Lanterna  571 477 301.


Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

zpět na seznam akcí