09.06.2022, Spa hotel Lanterna

PSL 2022

Vstupní téma Nové trendy v informační podpoře logistických procesů
Termín konání 09. 06. 2022 - 10. 06. 2022
Místo konání Spa hotel Lanterna
Odborný garant Tomáš Prstek - předseda KLA
Cena akce 5000 Kč

Hlavním bodem našeho SETKÁNÍ bude moderovaná diskuse na téma Nové trendy v informační podpoře logistických procesů. Mluvčími, kteří nás diskusí provedou budou naši členové Ivan SluštíkIvan ŠkaldaJosef Černý a Peter Bílik

Dále netradiční reportáž z Jižní Moravy. Výjimečně nepůjde o víno … ale bude tam. Reportáž si vzal na starost Max Kovář.

V pátek se můžete těšit na prezentaci uchazečky o členství v Komoře logistických auditorů Jany Zahradníkové (téma: Insourcing Transport Managementu pro skupinu Brose EU)

A tradiční logistický mix – prostor pro vaše krátké příspěvky na libovolné logistické téma.

Pozor - v ceně letos není zahrnuto ubytování. Každý účastník si ubytování zařizuje sám. Pro zájemce o ubytování v hotelu Lanterna je připravena speciální cena, proto neváhejte o ni zažádat.

Pozor - v ceně letos není zahrnuto ubytování. Každý účastník si ubytování zařizuje sám. Pro zájemce o ubytování v hotelu Lanterna je připravena speciální cena, proto neváhejte o ni zažádat. rezervace prosím řešte telefonicky s recepcí Lanterna  571 477 301.

ODKAZ NA ONLINE NÁKUP VSTUPENKY >>

Harmonogram Profesního setkání logistiků 2022

Program PSL 2022

Peter Bílik

Společnost ANASOFT navrhla komplexní digitální ekosystém provozu společnosti Hortim a dodala řešení inteligentního řízení skladu a všech logistických procesů. K tomuto účelu si místo konvenčního WMS systému zvolila řídící systém nové generace – Warehouse Execution System (WES).

Holistické řešení řízení logistiky umožňuje maximalizovat denní provozní výkon s co nejmenším počtem podnikových zdrojů. Pro přesné, včasné a bezchybní zásobování využívá dynamické a agilní provozní strategie, které jsou aplikovány jen díky radikální digitalizaci celého provozu a implementaci unikátní a inovativní technologii digitálních dvojčat.

Témata logistické debaty

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

zpět na seznam akcí


Související členové