Edunett rozjíždí nový ročník Lean Transformace pro lídry

Kdo se v dnešním světě nezlepšuje, nepoužívá moderní metody a nástroje a brání se změnám, ten zanikne velmi brzy. Konkurence je neúprosná a velký business si žádá velké lídry. Buďte tím, kdo povede firmu na špici, staňte se lídrem změn. V tomto směru je však třeba umět nastavit firemní strategii a účinně vést všechny členy společnosti k přijetí změn. Jak se vám to podaří s lehkostí a potřebnou efektivitou?

 

Co to je LEAN Transformace

Pojem LEAN pochází z poválečného Japonska a obecně znamená omezování plýtvání, trvalé zlepšování a zavádění změn pro dosahování lepších podnikových výsledků. LEAN Transformace je pak užší zaměření v rámci LEAN Managementu, které se soustředí především na přeměnu strategie, procesů a celkového fungování firmy. Je to mnohem více, než jen metoda řízení. Je to filosofie, kterou musí být prostoupena celá firma, aby mohlo být zavádění změn úspěšné.

 

Kde je možné se LEAN Transformaci naučit

 

Pro ty, kteří se chtějí stát týmovým lídrem a úspěšným realizátorem změn v celé strategii firmy, existuje speciální program EDUNETT pod záštitou firem Escare, ProLean a DYNAMIC FUTURESALSO. Jedná se o komplexní tréninkové programy pro podnikové ředitele, majitele firem, TOP manažery, vedoucí výroby, logistiky, mistry a další.

Špičkoví odborníci z předních českých i nadnárodních firem zde předávají své znalosti a zkušenosti z praxe a představují LEAN Transformaci v celé její kráse. Účastníci si vyzkouší praktická cvičení, simulační hry v 8 blocích a jako potvrzení o úspěšném absolvování programu obdrží certifikát. Hlavní výhodou studia je to, že jsou jeho jednotlivé bloky realizovány přímo ve výrobních firmách, takže účastníci mají možnosti vše zhlédnout skutečně v praxi.

Špičky z oboru, které vás naučí LEAN Transformaci

V rámci ročního programu vás špičky B2B segmentu z firem jako Škoda Auto, Volkswagen, Miele nebo Schenker naučí, jak nastavit firemní strategii, která zažehne změny k trvalému a udržitelnému růstu. Kdo za tím vším stojí a kdo z vás udělá skutečné lídry? Zde jsou konkrétní jména špiček z oboru:

 1. Ing. Tomáš Stöhr - Escare s. r. o. a člen Komory logistických auditorů

 2. Ing. Dušan Dostál - ProLean Conslting s. r. o.

 3. Ing. Peter Debnár - Nezávislý konzultant

 4. Ing. Pavel Vacek - Nezávislý konzultant

 5. Tomáš Kemmler - Nezávislý konzultant

 6. Ing. Petr Prokop - Brush SEM

 7. Zdeněk Beneš - Brush SEM

 8. Ing. Pavel Talanda - Miele Technika

 9. Ing. Zdeňka Buriánková - Miele Technika

 10. Ing. Jan Šlajer - Dynamic Future a člen KLA

 11. Ing. Libor Siekela - Schenker

Co vám znalost LEAN Transformace přinese

Několik dvoudenních bloků, kdy každý z nich má své téma, je veden prakticky - lidmi z praxe, kteří to dělají dnes a denně a zastupují velké i nadnárodní firmy. Předají vám své know- how, jak realizovat interaktivní hry ve vlastním prostředí, představí desítky případových studií a pomohou vám v rámci vybraných bloků studia realizovat zlepšovací aktivity ve vašem vlastním provozu.

Vaše společnost tak získá experta schopného samostatně uskutečňovat a vést změny, a rovněž získá potřebné podklady pro rozvoj vlastního produkčního systému. Jako jednotlivci získáte reálný pohled na LEAN Transformaci v praxi, když navštívíte minimálně 5 špičkových podniků v České republice.

 

Chcete vědět více? Podívejte se na Program studia LEAN Transformace a co vše obsahují jeho jednotlivé bloky. Novinka tohoto ročníku - je možné si koupit celý program nebo jen některé části.

--

Komora logistických auditorů

Sdružujeme auditory logistiky, chráníme a prosazujeme jejich oprávněné zájmy a garantujeme odbornou úroveň provádění logistických auditů. Jsme vrcholovým garantem logistické odbornosti v ČR. To jsme my.
 

zpět na seznam článků


Související členové