Logistické veletrhy a konference v tuzemsku i ve světě 2017

Inspirace v logistice není nikdy dost a proto jsme sestavili přehled tuzemských i zahraničních veletrhů logistiky.

Transport Logistic 2017

Kdy: 9.-12. 5. 2017
Kde: Mnichov

16. světový veletrh pro logistiku, telematiku a dopravu je určen těm, kteří chtějí udržet krok s aktuálním vývojem.

Vždy jednou za dva roky vás tento evropský odborný veletrh obohatí o spoustu zajímavých informací, jelikož se jej účastní na 2 000 vystavovatelů z 60 zemí. Koná se na výstavní ploše 110 000 m2 a potkáte zde až kolem 50 000 návštěvníků z celého světa. Setkejte se s lídry trhu v tomto oboru a užijte si skutečně bohatý konferenční program.

Více informací: http://www.transportlogistic.de

Air Cargo Europe

Kdy: 9.-12. 5. 2017

Kde: Mnichov

Pokud se zajímáte o nákladní leteckou dopravu a dopravní logistiku, pak je tato již 8. výstava a konference určena právě vám.

Air Cargo Europe je přední světový veletrh pro logistiku, mobilitu, IT a řízení dodavatelských řetězců. Najdete zde přes 200 vystavovatelů z 36 zemí. Na ploše zhruba o velikosti téměř dvou fotbalových hřišť potkáte vystavovatele, jako jsou Emirates Airline, Lufthansa Cargo AG, Frankfurt Airport a další.

Více informací: http://www.aircargoeurope.com

For Logistic

Kdy: 9.-12. 5. 2017
Kde: Praha

Kdo by se měl tohoto již 6. ročníku mezinárodního veletrhu zúčastnit? Všichni ti, kteří se chtějí seznámit s inovacemi a trendy v oblasti logistiky, dopravy, skladování a manipulace. Ti, kteří mají zájem vidět praktické ukázky z oboru a přejí si diskutovat s designéry a technology či získat nové kvalifikované pracovníky technických profesí.

S veletrhem For Logistic objevíte nejefektivnější moderní techniky a technologie pro budoucí řešení.

Více informací: http://forlogistic.cz

Intralogistics Europe

Kdy: 14. 16. 3. 2017

Kde: Paříž

Výstava je zaměřená na manipulaci s materiálem pro průmysl a distribuci. Je určena pro všechny, kteří touží po zvýšení své konkurenceschopnosti.

Můžete se těšit na 15 000 profesionálů z oboru, 150 vystavovatelů a 20 jedinečných konferencí a workshopů. Proto neváhejte a navštivte Intralogistics Europe, která sdružuje profesionály v oblasti výroby a distribuce.

Více informací: http://www.intralogistics-europe.com

SITL Paris

Kdy: 14. 16. 3. 2017
Kde: Paříž

SITL je už po více než 30 let největším setkáním dopravních odborníků. Jedná se o mezinárodní týden dopravy a logistiky. SITL nadchne všechny ty, kteří si chtějí utvořit ucelený pohled na logistiku.

V rámci 100 přínosných konferencí se seznámíte s 24 000 profesionály a 500 vystavovateli. Čekají na vás specializované akce a diskuze na téma podnikání a řešení logistických činností.

Více informací: http://www.sitl.eu/

Transport Next Generation

Kdy: 14. – 16. 3. 2017
Kde: Paříž

Transport Next Generation je výstava inovativních prvků pro konkurenceschopnost dopravy. Jestliže hledáte nové přístupy, které byste mohli uplatnit ve svém podniku, této akce se v každém případě zúčastněte.

Čeká na vás 70 vystavovatelů, kteří vám předají své poznatky a představí inovativní dopravní prostředky, které vám významně pomohou ve vašem businessu.

Více informací: http://www.transportnextgeneration.com/

LogiMAT 2017

Kdy: 14. – 16. 3. 2017
Kde: Stuttgart

15. mezinárodní veletrh distribuce, manipulace s materiály a informačních toků. Je určen těm z vás, kdo chtějí v podniku zlepšit materiálový tok a počítačem řízené procesy od nákupu až po výrobu a distribuci.

LogiMAT každoročně stanovuje nové standardy, představuje inovativní produkty, řešení a systémy pro zadávání veřejných zakázek, skladové, výrobní i distribuční logistiky. Tuto akci si určitě nenechte ujít.

Více informací: http://www.logimat-messe.de

 

 

Jaké veletrhy a konference na téma logistiky a přepravy můžete navštívit po celé Evropě v průběhu roku 2017? Podívejte se na seznam evropských konferencí a vydejte se nasbírat nové poznatky, které vaše podnikání posunou kupředu.

 

 

 

zpět na seznam článků