Profesní setkání logistiků 2020 – je minulostí

Profesní setkání logistiků 2020 – je minulostí

Vážení a milí logistici,

Letošní Profesní setkání logistiků (PSL), akce pro pravé logistiky, pořádaná Komorou logistických auditorů, je minulostí. Věřím, že minulostí, o které se bude dlouho hovořit, neboť to bylo první on-line setkání, navíc u Vás doma.

I když, kdo se ho účastnil, tak moc dobře ví, že to tak úplně nebylo. Protagonisté, tím myslím především přednášející, mixovací experty v mixu logistiků, koneckonců i moderátor, nám dali nahlédnout, alespoň přes kameru do svých příbytků. Proto můžeme směle říci, že jsme si to zase dali společně.  

Přidal se k nám i pan Mokruša, který zvládl virtuální degustaci jeho vína. No a vlastně ona až tak virtuální nebyla, protože s předstihem všichni přihlášení obdrželi až domů láhev výborného vína, což nám zajistili logističtí profíci z firmy SKLADON.

Ještě před ochutnávkou proběhla tombola o hodnotné ceny od našich sponzorů Pražská čokoláda a společnost KILPI, výrobce sportovního oblečení.

Jo a málem jsem zapomněl na barmany, jasně čtete správně. PSL mělo i barmany a otevřené bary, dokonce čtyři. Poslední zavíral přesně s úderem 02:00 pátečního rána. Jaký to mohl být asi bar, než u našeho vzácného předsedy Tomáše Prstka. 

Tomáš si ukázal jako skvělý organizátor, nejzdatnější barman a mixovač, a já to vnímám jako zahájení volební kampaně na další období, i když Tomáš tvrdí, že je předsedou ve „výpovědi“. No uvidíme, až budou volby.

 Ten, kdo s námi nebyl on-line a neměl to tak říkajíc v přímém přenosu, se může podívat na You Tube – odkaz zde

Jen pokud budete čekat, že na konci budou záběry z jednotlivých barů, tak bohužel smůla. Všechny bary byly před zahájením zkontrolovány a všechny prostředky, které tam paparazzi instalovali, jsme odhalili a zablokovali.

I tak je to zajímavá podívaná. Budete-li chtít, použijte odkaz výše a určitě nebudete litovat, i když ani další ochutnávku ani tombolu už pro Vás letos neuděláme.

Abych použil slova našeho předsedy. Už teď Vás všechny zveme na Profesní setkání logistiků 2021, které proběhne ve standardní podobě na Lanterně 13. a 14. května 2021.

PSL 2020 je minulostí AT ŽIJE PROFESNÍ SETKÁNÍ LOGISTIKŮ 2021.

 Těšíme se na Vás

Vaše rada KLA

 

zpět na seznam článků