Profesní setkání logistiků – květen 2020

Každoroční a již tradiční parádní logistická akce Profesní setkání logistiků (PSL), pořádaná Komorou logistických auditorů, logistický workshop na plné pecky, letos proběhne ve dnech 14. a. 15. Května na osvědčeném místě SPA hotelu Lanterna ve Velkých Karlovicích.

Můžete si akci už nyní všichni zapsat do kalendářů a rezervovat si tyto dva dny na logistickou rozpravu s opravdovými logistiky. Chceme celé dva dny logistikou úplně nasytit a vytvořit dostatečný prostor na diskuse, prostě workshop jak má být. Proto sice neradi, ale musíme udržet správný počet účastníků, tady neplatí čím více tím lépe, proto pozor, počet míst je omezený, takže určitě neváhejte. 

Jako vždy bude po skončení prvního dne společný večer s překvapením (byla už i ochutnávka rumů), kde se může diskuse rozjet bez hranic.

Letos (koná se vždy v sudý rok) máme na první pohled velkou konkurenci v Logistics ride, akce pořádaná Logistickou akademií, cca 3 týdny před profesním setkáním v Dolní oblasti Vítkovice. 

My si však myslíme, že je to vlastně pro všechny logistiky velká příležitost to na jízdě pořádně rozjet a s nabytou energií a „drajvem“ dokončit logistický mejdan na Profesním setkání logistiků. 

Nápad k nezaplacení, co vy na to? Na viděnou s opravdovými logistickými jezdci, kteří z jízdy (Logistics ride) dojedou až do Karlovic na Profesní setkání. 

Věřte, že PSL bude dobrá jízda.

zpět na seznam článků


Související členové