Valná hromada KLA – únor 2020

Komora logistických auditorů (KLA) má za sebou letošní Valnou hromadu, která byla hned v několika maličkostech tak trochu jiná. Tou první je změna místa. Opustili jsme naše vlastně už domácí prostředí v Kostelanech a přesunuli se severněji směr letiště Ostrava u Mošnova do obce Stará Ves nad Ondřejnicí. Prostředí vybráno bezvadně, jen ta obsluha nebyla vždy úplně on-line, někdy by se dalo říci, že byla dokonce off, ale na průběh valné hromady to nemělo zásadní vliv.

Letošní valná hromada byla volební, takže všichni přítomní členové přemýšleli o budoucím složení vedení komory a taky zda úřadující předseda Tomáš Prstek bude ještě připraven věnovat část svojí energie v následujících dvou letech vedení KLA. Nebylo velkým překvapením, že jedním z nominovaných byl právě Tomáš, který nominaci přijal, a nakonec byl i jednomyslně schválen staro-novým předsedou KLA. Blahopřejeme a bereme také na vědomí, že Tomáš naznačil, že příště už …., ale nechme to otevřené, vždyť to děláš tak dobře Tome.

Volby do rady už byly trochu dramatičtější a čtyřčlenná rada byla nakonec zvolena ze šesti nominovaných, kteří přijali nominaci, a bylo to celkem těsné, u některých členů. Můžeme blahopřát staro-novým členům rady Halce Kračmerové, Ivanu Škaldovi a Petru Jalůvkovi, kteří si zaslouží také poděkování za práci odvedenou v minulém období. Ke zkušeným radním byl nakonec zvolen vlastně benjamínek komory Max Kovář. Touto cestou děkujeme za odvedenou práci v radě Ivanu Sluštíkovi, díky Ivane. 

Jinak zvolení Maxe, jako de facto nového člena komory do rady je druhá odlišnost, protože je to asi poprvé, co byl nováček zvolen do rady. Je to však super, protože jde o důkaz, že noví členové se chtějí aktivně zapojit do života KLA.

V průběhu Valné hromady jsme také ukotvili termín již tradiční parádní logistické akce Profesního setkání logistiků, logistický workshop na plné pecky. Jako vždy v polovině května 2020 (14.+15.5.) to odpálíme ve spa hotelu Lanterna ve Velkých Karlovicích, tradičním to místě této akce. Můžete si akci všichni zapsat do kalendářů a rezervovat si tyto dva dny na logistickou rozpravu s opravdovými logistiky.

Jako třešničku na dortu nám Vláďa Čoček z Kofoly, přislíbil, že na podzimním setkání KLA budeme mít šanci prohlédnout si moderní výrobní závod Kofoly v Rajecké Lesné. Vloni jsme se nachytřili v Budvaru, jak je to s pivem a teď se dozvíme něco o Kofole a Rajci.  

Na každém zasedání KLA se věnujeme i metodice provádění logistických auditů dle metodiky KLA a aktualizaci databáze realizovaných auditů, studií nebo projektů, proto jsme tento bod nevynechali ani tentokrát. Ono těch odlišností vlastně zase tolik nebylo, ale třeba Vás to nalákalo dočíst článek až do konce. Každopádně co nejdříve vyzpovídáme našeho nového „radního“ Maxe a určitě to bude zajímavý rozhovor, takže již brzo logistika podle Maxe.

 

zpět na seznam článků


Související členové