Profesní setkání logistiků 2019 je za dveřmi

A jsme si naprosto jistí, že i tentokrát to bude skvělá akce. Prostor bude věnován nejen přednáškám a seznámení s novými technologiemi a trendy, ale především diskusi, vzájemným konzultacím, načerpání inspirace a navázání nových kontaktů a spolupráce. Našim cílem je alespoň jednou v roce propojit odborníky z akademické půdy i praktické logistiky a vytvořit prostor a podmínky pro sdílení poznatků, informací a příkladů praxe.

V luxusním prostředí SPA hotelu Lanterna ve Velkých Karlovicích jsme pro vás připravili dva dny plné logistiky a všeho, co s ní souvisí. Dozvíte se, jaké úkoly v rámci logistiky řeší výrobní podnik, velká nemocnice nebo třeba pivovar. Ve kterých odvětvích se s úspěchem uplatňují specializované informační systémy a aplikace nebo jaké jsou současné trendy v oboru logistiky. Nakouknete pod pokličku spousty logistických řešení a projektů. A samozřejmě mnohem více…

Letošní Profesní setkání logistiků pořádané Komorou logistických auditorů proběhne ve čtvrtek a pátek 16. až 17. května 2019 ve SPA hotelu Lanterna ve Velkých Karlovicích.

Dovolte nám, abychom vás na letošní ročník Profesního setkání logistiků co nejsrdečněji pozvali. Na společné setkání s vámi se už opravdu těšíme!

Co všechno nám přinesl loňský ročník?

Ing. Radek David z LOGICON Partner nás seznámil krok za krokem s průběhem logistického auditu firmy. Úkol zněl jasně: odhalit nedostatky v celém logistickém řetězci a přijít s řešením.

Ing. Ivan Sluštík hovořil o řízeném skladování ve společnosti fgFORTE, která patří mezi klíčové hráče na trhu s průmyslovými bateriemi. Nastínil několik problémů, které ve firmě objevil, a pak řešení, jež výrazně zlepšilo celkový chod skladování.

Ing. Čeněk Merta, MBA z Fakultní nemocnice Olomouc se zabýval problematikou strategického nákupu v kontextu zdravotnictví a jeho specifik.

Max Kovář z Varroc Lighting Systems představil problematiku intralogistiky. Zaměřil se na TATRA Truck a zhodnotil layout jejich výrobního závodu a umístění skladů a zboží v něm.

Ing. Pavel Boháč ze společnosti Aimtec hovořil o problematice výroby a kapacitního plánování.

 

zpět na seznam článků