Udělení certifikace SW TIME SLOT CONTROL

Aplikace TIME SLOT CONTROL byla vyhodnocena certifikační komisí jako kvalitní a získává známku A.
Komora Logistických Auditorů doporučuje aplikaci TIME SLOT CONTROL
 

"(TSC) slouží pro rezervaci časových oken skladu expedic výrobních firem, logistických skladů a všude tam,
kde je třeba maximalizovat průtok zboží s co největší efektivitou."

 

Jak vidí aplikaci Time Slot Control certifikační komise Komory Logistických Auditorů?

Uživatelské prostředí aplikace je uspořádáno logicky a přehledně, důležité informace jsou na prvním náhledu v grafickém zpracování s možností zobrazení plného detailu. Intuitivní a pohotové ovládání, dobře zpracovaný přehled časových oken a množství funkcí plně pokrývá potřeby dispečera. 
Aplikace má dostatek nástrojů pro reporting a manažerské výstupy, údaje v datech i grafech, vyhodnocení využitých kapacit ramp, přehledy rezervací, scoring report a veškerá data lze snadno exportovat do MSExcel. Aplikace umožňuje také kompletní dohledatelnost všech rezervací s celou historií a všemi detaily.
Díky rozsáhlé struktuře administrace a uživatelského nastavení jsou veškeré důležité parametry nastavitelné, bez nutnosti zásahu programátora. Aplikace má velmi stabilní interface pro napojení na ERP systémy, zejména na SAP R3. Pomocí velmi dobře řešeného technologického rozhraní lze napojit externí LCD jednotky, které se umisťují přímo na pracoviště ramp a dispečer tak má okamžitý přehled o stavu nakládky či vykládky.

Aplikace pracuje na platformě Cloud AZURE s dobrou stabilitou a dostatečnou výkonovou rezervou. Software Time Slot Control je neustále rozvíjen a technická podpora pro uživatele je zajištěna na vysoké úrovni.

Tento nástroj je vhodné nasadit všude tam, kde je potřeba efektivně plánovat potřebné výkony, zdroje operátorů a manipulační techniky, eliminovat manipulační špičky a kvalitně organizovat čas příjezdu vozidel a jejich pohyb v rámci závodu.  
Zavedením aplikace Time Slot Control dochází k významným přínosům do logistických procesů příjmu a expedice, synergicky působí i na interní logistické a výrobní procesy.

zpět na seznam článků


Související členové